KREDYT KONSOLIDACYJNY POZABANKOWY

KREDYT KONSOLIDACYJNY POZABANKOWY


24.06.2018

 · Kredyt konsolidacyjny pozabankowy – również przez Internet W wielu firmach kredyt konsolidacyjny pozabankowy otrzymać można również online, bez …

Kredyt konsolidacyjny jest kredytem o szczególnym charakterze – pozwala połączyć ze sobą kilka różnych kredytów i pożyczek, uporządkować zadłużenie i ewentualnie zmniejszyć wysokość miesięcznego obciążenia z tytułu spłacanych rat. Kredyt ten umożliwi spłatę takich zobowiązań jak:

06.03.2018

 · Kredyt konsolidacyjny jaki jest oferowany przez banki, może posłużyć jedynie na spłatę zobowiązań bankowych. Może być więc użyty jeśli mamy zaciągnięte kredyty gotówkowe, mamy jakieś dodatkowe zadłużenie na karcie kredytowej czy w postaci limitu w rachunku osobistym.

Dlatego kredyt konsolidacyjny pozabankowy nie istnieje. Są to raczej pożyczki konsolidacyjne. Jak już wcześniej wspomniałem, niektóre banki mogą przyznać Ci kredyt na spłatę chwilówek, ale musisz mieć dośc wysoką zdolność kredytową.

Jej uzyskanie często jest łatwiejsze, wiele pozabankowych instytucji finansowych reklamuje się, że u nich można dostać kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych z komornikiem. Jednocześnie trzeba liczyć się z tym, że jego oprocentowanie może być wyższe, a co za tym idzie - …